Eelmine Järgmine

Tõukeratas Yedoo Tidit New punane

€119.00
Tax included
12/12" õhkummide ja v-piduritega tõukeratas vähemalt 115+ cm / 5+ a sõitjatele. Erinevalt tavalisest Tidit´ist on NEW seerial V-pidur ka esirattal ning täiesti uus tugevdatud raam pidamaks vastu ka võimalikele pistelistele trikkidele. Lisaks on NEW seeria ratastel uus lahe disain ja täiendavad raamivärvivalikud (roosa, türkiis), mida tavakollektsioonis ei leia. Tõukeratta kerge raam, reguleeritav juhtraua kõrgus ning 12“ õhuga täidetud rehvid muudavad tõukeratta kergesti ...
Quantity

  • 12/12" õhkummide ja v-piduritega tõukeratas vähemalt 115+ cm / 5+ a sõitjatele. Erinevalt tavalisest Tidit´ist on NEW seerial V-pidur ka esirattal ning täiesti uus tugevdatud raam pidamaks vastu ka võimalikele pistelistele trikkidele. Lisaks on NEW seeria ratastel uus lahe disain ja täiendavad raamivärvivalikud (roosa, türkiis), mida tavakollektsioonis ei leia.

    Tõukeratta kerge raam, reguleeritav juhtraua kõrgus ning 12“ õhuga täidetud rehvid muudavad tõukeratta kergesti juhitavaks. Sobilik sõitmiseks nii koduhoovis, kergliiklusteedel, metsateedel, peenkruusateedel kui ka läbi porilompide kui lisada spetsiaalsed SKS/YEDOO porilauad (maksumusega ~22€). Juhtraua pehmendus, lastele mõeldud turvalised käepidemed ja pidur lisavad pisikestele tõukeratturitele tublisti turvalisust tõukerattasõidu õppimisel.

    * Vanust 5+
    * Minimaalne pikkus 115 cm
    * Kaalupiirang 100 kg

    Vaata täpset spetsifikatsiooni viidatud tootja kodulehelt.
     
  • Tootekood: 11YEDOO-12606RED
  • Tooteinfo: www.yedoo.eu
1