Eelmine Järgmine

Põrandapump TOPEAK JOEBLOW DUALIE 2/5bar fatbike´idele

59,99 €
Maksudega
Spetsiaalne põrandapump fatbike, 27.5+, 29+ ja MTB ratastele, ent sobib ka autokummide ja/või madratsi pumpamiseks. 5 bar on täiesti piisav ka CX/ Trekking rataste 700x33...40 välikummidele. Tänu 1,5x suuremale torule võrreldes tavaliste põrandapumpadega (diam 44,4mm vs 30mm) saavad suured kummid palju kiiremini ja vähesema vaevaga täis. Tänu 2 näidikule 2bar + 5bar võimalik tagada ülitäpselt soovitud rõhk. Sel eesmärgil on pumbaotsikul ka spetsiaalne (r)õhu vabastamise nupp ...
Kogus

 • Spetsiaalne põrandapump fatbike, 27.5+, 29+ ja MTB ratastele, ent sobib ka autokummide ja/või madratsi pumpamiseks. 5 bar on täiesti piisav ka CX/ Trekking rataste 700x33...40 välikummidele. Tänu 1,5x suuremale torule võrreldes tavaliste põrandapumpadega (diam 44,4mm vs 30mm) saavad suured kummid palju kiiremini ja vähesema vaevaga täis. Tänu 2 näidikule 2bar + 5bar võimalik tagada ülitäpselt soovitud rõhk. Sel eesmärgil on pumbaotsikul ka spetsiaalne (r)õhu vabastamise nupp otsikut eemaldamata. Sobib nii Presta, Schrader kui Dunlop ventiilile. Lisaks kaasas palli ja madratsi pumpamiseks sobivad otsikud, milledel pumbajalas oma pesa.

  This clever dual-gauge floor pump was exclusively designed for low pressure Fat-Bike tires and moderate pressure MTB tires. A massive oversized barrel is 1.5 times larger than a standard floor pump and delivers large air volume to fill oversized tires quickly. A 30 psi (2 bar) gauge shows precise low pressure for Fat-Bike tires while the 75 psi (5 bar) gauge shows higher pressures for MTB tires. An air release button on the TwinHead™ allows for fine-tuning pressure.

  ADDED FEATURES Ball / bladder heads, Hose dock
  BARREL Painted steel
  BASE Composite
  GAUGE 30 psi / 2 bar, 75 psi / 5 bar
  Base mount analog
  HANDLE Oversize padded
  HEAD TwinHead™ w/ air release button &amp| x-long hose Fits Presta / Schrader / Dunlop valves
  SIZE 69 x 23 x 17 cm
  WEIGHT 1.9 kg
   
 • Tootekood: TJB-DUL
 • Tooteinfo: www.topeak.com
1