Pulsikell Polar Unite valge

149,90 €
SPORDIKELL RANDMELT MÕÕDETAVA SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE FUNKTSIOONI JA UNE JÄLGIMISEGA LEIA TASAKAAL TÄNU PAREMALE UNELE JA PAREMALE TAASTUMISELE Parem uni tagab parema taastumise ning tasakaalustatuma elu. Kui kõik pusletükid on omal kohal, ...
Kogus

 • SPORDIKELL RANDMELT MÕÕDETAVA SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE FUNKTSIOONI JA UNE JÄLGIMISEGA

  LEIA TASAKAAL TÄNU PAREMALE UNELE JA PAREMALE TAASTUMISELE
  Parem uni tagab parema taastumise ning tasakaalustatuma elu. Kui kõik pusletükid on omal kohal, saad oma potentsiaali hõlpsamini avastada.

  VALMISTU PÄEVAKS ÖÖSEL
  Öise taastumise jälgimise funktsioon Nightly Recharge™ annab sulle igapäevast tagasisidet selle kohta, kui hästi öösel stressist ja treeningust taastusid. See aitab sul päeval teha optimaalseid valikuid.

  TEAVE MAGAMISE KOHTA
  Jälgi Sleep Plus Stages™ une jälgimise funktsiooniga oma unefaase ja saa üksikasjalikku teavet unenäitajate kohta. Hõlpsalt mõistetavad andmed une kohta aitavad sul teha vajalikke kohandusi unekvaliteedi parandamiseks.

  HINGA JA KESKENDU
  Lõdvesta enda keha ja rahusta meeli Serene™ hingamisharjutustega. Hingamisharjutuste muutmine uueks harjumuseks aitab hallata stressitaset ja magada paremini.

  Südame löögisageduse jälgimine on füüsilise võimekuse parandamise alus. Kui sinu südame löögisagedus on jaotatud südame löögisageduse tsoonidesse ja randmel selgelt visualiseeritud, tead alati täpselt, kui kõvasti pingutad.

  •Värviline puuteekraan (IPS TFT) koos ümbritseva valguse anduriga (ALS), eraldusvõime 240×204. Asahi ekraaniklaas.
  •Ühendatud GPS: kasuta GPSi oma nutitelefoni kaudu.
  •Ühildub Polar BLE südame löögisageduse anduritega.
  •Veekindel kuni 30 m (ISO 22810, sobib ujumiseks)
  •174 mAh liitiumpolümeeraku. Aku tööiga kuni 50 tundi treeningurežiimis (randmelt mõõdetav südame löögisagedus ja ühendatud GPS), kuni 4 päeva kellarežiimis koos pideva südame löögisageduse jälgimisega.
  •Suurus: S–L: randme ümbermõõt 130–210 mm
   
 • Tootekood: 90081803
1